Hurrra! Mamy to!

Po 38 latach od pierwszego pokonania Karpat latem, doczekały się pierwszego przejścia zimą!

Podjęcie tego wyzwania nie byłoby możliwe, gdyby nie nasza pasja. Bez miłości do gór nie bylibyśmy w stanie wytrzymać surowych, zimowych warunków i odnaleźć w sobie zachwytu nad pięknem otaczającej nas natury. Cieszymy się, że dane nam było podziwiać karpacką dziką przyrodę w zimowej odsłonie!

Gorące podziękowania składamy ludziom, bez których ta wyprawa nie odbyłaby sie w takim kształcie, a w szczególności: Marszałkowi Województwa Podkarpackiego, Burmistrzowi Miasta Jasła, Staroście Jasielskiemu w Jaśle, firmie CumulusBRUBECK oraz PKN ORLEN Południe, a także LyofoodFjällräven i Polar Sport.

Dziękujemy patronom medialnym oraz mediom, które przekazywały naszą relację szerszemu gronu odbiorców – Portal GórskiPoznaj Świat miesięcznikDuše KarpatJasielski Portal Informacyjny Jaslo4U.plW górach jest wszystko co kocham

Przede wszystkim jednak dziękujemy WAM za to, że nam towarzyszyliście na każdym kroku, za wspaniały doping i wiarę, kiedy my wątpiliśmy. Mamy nadzieję, że będziecie z nami dalej, bo to nie koniec!

Tymczasem radość radością, lecz wycieńczenie wygrywa i teraz liczy się już tylko by wrócić do domu i włączyć tryb stand by.

Niech się dobre wieści rozniosą w świat – udostępniaj, kto może!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *